کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 
 
بسمه تعالي

لطفا پس از مطالعه دقيق متن ذيل 

جهت ورود به فرم پيش ثبت نام از طريق لينك زير اقدام نماييد 

ما مفتخريم كه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي ايران با توجه به توانمنديها و تجارب علمي خويش سرامد بسياري از هم ترازان خود در مراكز علمي-پژوهشي سراسر جهان هستند.در راستاي احترام به وقت و سرمايه شما عزيزان، معاونت آموزشي دانشگاه، سامانه مجازي دانش آموختگان را راه اندازي نموده است،تا بدون نياز به حضور در دانشگاه مدارك مورد نياز خود را از طريق اداره پست جمهوري اسلامي ايران دريافت نماييد.

هدف از ايجاد سامانه:
1. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر تهران
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين
5. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان


چگونگي عضويت در سامانه:

دانش آموخته به كسي اطلاق مي شود كه مراتب فراغت ايشان پس از طي مراحل (اعلام فراغت از دانشكده به اداره مربوطه در ستاد ) به اداره دانش آموختگان دانشگاه واصل گرديده و در پورتال وزارت بهد اشت ثبت شده باشد . لذا تاكيد مي گردد قبل از اعلام مراحل پيش گفت از ثبت نام در سامانه جدا بپرهيزيد.

دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي ايران از پذيرش حضوري دانش آموختگان معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را با توجه به دستورالعمل زير پر نماييد و منتظر ارسال كلمه عبور پس از تاييد دانش آموختگي خود باشيد.نحوه تكميل فرم:

در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
تذكر: جهت انجام پيش ثبت نام از مرورگر Google  Chrome  استفاده نمائيد و
در صورت استفاده از گوشي تلفن همراه هوشمند و تب لت تنها از گوشي و تب لت هايي ميتوان استفاده نمود كه سيتم عامل آنها Android  بوده و همچنين داراي مرورگر Google Chrome  باشند .لازم بذكر مي باشد بدليل بروز پاره اي از مشكلات در هنگام استفاده از بعضي گوشي هاي تلفن همراه هوشمند ترجيحا از كامپيوتر داراي سيستم عامل ويندوز استفاده گردد.
1 . در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به كليه  رشته ها و مقاطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي ايران گذرانده ايد،وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج رشته ، مقطع و سال فراغت از تحصيل الزامي است.
3.پس ازورود اطلاعات وذخيره اطلاعات ، يك كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل شما ارسال مي گردد.
تذكر: از آنجائي كه مسئوليت صحت اطلاعات درج شده در سامانه با شخص متقاضي ميباشد لطفا در ورود اطلاعات دقت نمائيد زيرا اطلاعات درج شده تا زماني كه به تائيد كارشناسان اداره دانش آموختگان دانشگاه نرسيده باشد قابل ويرايش و اصلاح ميباشد و بعد از تائيد امكان تغيير اطلاعات توسط متقاضي وجود ندارد.
4. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به تلفن همراه شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت ،صحت و دردسترس بودن تلفن همراه خود مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبوربه عهده شما مي باشد.
5. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به تلفن همراه شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(.كلمه عبور ارسال شده به تلفن همراه خود را در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري  كپي  نماييد.)
متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت
(به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.
تذكر: دانش آموخته پس از دريافت كلمه عبور امكان ارسال در خواست را دارد و در مرحله پيش ثبت نام با كد رهگيري نمي تواند درخواستي ارسال نمايد.
تذكر: خواهشمند است با توجه به مراتب پيش گفت از مراجعه حضوري خودداري نمائيد.


تلفن هاي تماس خدمات پشتيباني سامانه:

تلفن مستقيم اداره دانش آموختگان:88622728
تلفن مسئول فني سامانه: مهندس زينالي 88622710