جهت ثبت نام تنها از مرورگرهاي Internet Explorer در حالت Desktop و يا Google Chrome استفاده نماييد. (براي تغيير حالت Internet Explorer به Desktop بر روي Page Tools كليك نماييد و گزينه View In Desktop را انتخاب نماييد)


در صورت استفاده از گوشي موبايل و تبلت تنها از گوشي و تبلت هايي ميتوان استفاده نمود كه سيستم عامل آنها Android  بوده و همچنين داراي مرورگر  Google Chrome باشند

تذكرمهم: جهت كاهش مشكلات و تسريع در امر عضويت و درخواست بهتر است از كامپيوتر و لپ تاپ هايي كه سيستم عامل آنها ويندوز مي باشد استفاده گردد.

 لطفا در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به كليه  رشته ها و مقاطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي ايران گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.
3. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك خود  مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
4. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به شماره همراه ثبت شده در سامانه ارسال شده است، استفاده نماييد.
 
  متقاضي گرامي مي توانيد پس از دريافت پيامك تاييد دانش آموختگي، با وارد كردن كد ملي و كلمه عبور در همين سامانه در خواست خود را ثبت نماييد .

براي عضويت در سامانه درخواست تحويل مدارك لطفا كد ملي (اتباع قسمت عددي شمار پاسپورت) خود را جهت بررسي در سامانه وارد نماييد.
* کد ملی: لطفاً کد ملی را وارد نمایید